25092018Başlıklar:
KARDEŞLİĞİMİZ'İN 14. YILI KUTLU OLSUN!Fırat Reis İçin Gıyabi Cenaze NamazıFırat ÇakıroluUYGUR KARDEŞLERİMİZ TÜRKİYE'YE GELSİN!MERSİN ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI SN. HÜSNÜ DOĞAN'DAN 300 UYGUR TÜRKÜ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA!

ALLAH’IN BELASI: AB

‘’Ey iman edenler! Kendi dışınızdakilerden sırdaş edinmeyin. Çünkü onlar size fenalık etmekten asla geri kalmazlar, hep sıkıntıya düşmenizi isterler, Gerçekten Kin ve düşmanlıkları ağızlarından (Dökülen sözlerden) taşmaktadır. Kalplerinde gizledikleri (düşmanlıkları) ise daha büyüktür.Eğer düşünüp anlıyorsanız, biz size âyetleri açıkladık’’
AL-İ İMRAN -118

Bu ayeti ilk okuduğumda aklıma Türkiye_Avrupa ilişkileri gelmişti. Her fırsatta bizden taviz koparan, her fırsat bulduğunda kültürümüzden bir şeyler götüren AB! Türkiye’nin AB’ye olan aşkını(!) gören birlik devletleri de kendi milli menfaatleri doğrultusunda ülkemizden tavizler koparma ve ülke üzerinde egemen bir güç olma, Ankara’da bulunan basiretsiz, liderlik kabiliyeti olmayan milletvekilleri(!) sayesinde Türkiye’yi federal bir yapıya sürüklemektedirler!
Bu düşünce doğrultusunda Ege ve Kıbrıs’ta tavizler beklemektedirler ve buna da büyük ölçüde ulaşmışlar/ulaşmaktadırlar.
Ankara’nın AB ilişkileri köklü bir değişiminden geçmek zorundadır. Bir zamanlar AB’ye Hıristiyan kulübü diyen ve şimdi Ankara’da ikametgah eden bazıları AB’ye olmazsa olmaz gözüyle bakmakta ve AB isterse leyla zana değil apo dahi salınacak imajı vermektedir.
Madem ki birlik, Hıristiyan kulübü olmadıklarını kanıtlamak istiyor, o zaman işte size çözüm: Birlik ülkelerinden biri _mesela Almanya_ Müslüman olsun(!) hem bu sayede İSLAM_TERÖR örtüşmesine de son verilmiş olur. Çünkü: Tarih’te Almanya’nın terör ile yakından uzaktan ilişkisi olmamıştır(!!!) Hiçbir zaman faşist bir yaklaşımda bulunmamıştır(!)
Avrupa’ya karşı geçmişte büyük zaferler, gerek Fatih Sultan Mehmet gerek Mustafa Kemal Atatürk ile kazanmış olabiliriz. Ama artık geçmişle övünmekten bıktım! Bize yeni CEPHE’LER ve yeni fikirler lazım. Dünya’ya hükmetmek artık yetmez!!!
Türk gençleri olarak artık bizler ülkemizin tavizler vererek, başımıza çuval geçirttirerek, Şehitlerimizin katillerini affettirerek Memleketimizin, Türk Yurdunun, Türk Milletinin, Türk adının dünya da, küresel piyasada rezil olmasına izin vermeyeceğiz!!
Avrupa Birliği; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her bireyin cebindeki sülüktür! Bizler Avrupalı değiliz. Bizler Avrupa’nın medeniyet dediği ve gerek İngiliz gerekse ABD askerleri gibi savaşta düşmana tecavüz eden, onları küçük düşüren, rezil eden ve sonra buna savaş stratejisi diyen bir canavarın parçası değiliz!
Ey Türk Evladı! Türk Birliği Seni Beklerken! Sana Fenalık Etmek İsteyenlerle Neden Sırdaş Oluyorsun!
Türkiye, Avrupa birliği tam üyelik sürecini durdurmalı!! Gümrük birliğini bir an önce fes etmeli ve yerine Serbest Ticaret Bölgesini getirmesi ülkenin tek taraflı ekonomik çıkar ilişkisinden kurtaracaktır. Bu tavır Türkiye Cumhuriyeti’nin AB ülkelerine karşı yeni bir CEPHE kazanmasını ve ülke üzerinde kurulan hakimiyeti dağıtır. Öte yandan da : Kıbrıs, Ege, İnsan Hakları, Ermeni Meselesi, Fener Rum Patriği ve daha sonra icat edilecek bir çok asılsız, mantıksız, adaletsiz konularda baskıdan ülkemizi kurtaracaktır. Böylece AB ile her an küsme tehlikesi ile raya oturamayan / oturtturulmayan ekonomi de rayına oturacak Türk adıyla destanlar yazılmaya devam edecektir.

ALLAH TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN!
EYVALLAH!

Tolga EKE

TÜRKÇÜ CEPHE – © 2006
WWW.TURKCUCEPHE.ORG

Paylaş

Benzer İçerik

Yorum Gönder

Gönder

*

code