24092018Başlıklar:
KARDEŞLİĞİMİZ'İN 14. YILI KUTLU OLSUN!Fırat Reis İçin Gıyabi Cenaze NamazıFırat ÇakıroluUYGUR KARDEŞLERİMİZ TÜRKİYE'YE GELSİN!MERSİN ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI SN. HÜSNÜ DOĞAN'DAN 300 UYGUR TÜRKÜ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA!

ATATÜRK VE TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ

Ülkesini hainlere vermeyecek, şehit kanlarıyla sulanmış bu aziz toprakları kanının son damlasına kadar koruyacak, şerefsizlere boyun eğmeyecek, damarlarındaki asil kandan haberdar olan bu ülke sevdalıları, bu ülkenin sahipsiz olmadığını göstermek, birkaç çapulcuya ülkeyi emanet etmeyeceğimizi haykırmak, bu ülkenin öz be öz evlatlarını uyandırmak ve harekete geçirmek için bu aydan itibaren Türkçü Cephe ismiyle bu derdiyi sizlere sunuyoruz. Türk milletine hayırlı olsun.
Atatürk, bu ülkeyi Türk gençliğine emanet etmiş, bu ülkeyi milletin azim ve iradesinin ötelere taşıyacağını belirtmiştir. Atatürk cumhuriyeti kurarken Türk milliyetçiliği fikrini benimsemiş, ancak ve ancak Türk milletini milliyetçi bir anlayışın kurtaracağını dile getirmiştir. Atatürk bu inanç ile Samsun’a çıkmıştır ve ülkeyi bu inanç ile kurtarmayı başarmıştır. Ülkemiz her tarafından düşmanlarca sarılmışken Atatürk müthiş bir azim ve kararlılıkla Samsun’da attığı adımı devam ettirmiş ve asırlık çınarın bir kısmını kurtarmıştır.
Atatürk, Ziya Gökalp’ın fikir babası olduğunu, bu insanın fikirlerini benimsediğini ifade etmiştir. Ziya Gökalp, “Türkçülüğün Esasları” adlı kitabında Türk Milliyetçiliğini sistemleştirmiş, hayatın her safhasına milliyetçiliği sokmuştur. Herkes bu kitabı okumalı ve çevresindeki insanlara okutmalıdır.
“Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur…” sözü Atatürk’ün Türk milletine kadar güvendiğinin ve Türk milliyetçiliği fikrine ne kadar bağlı olduğunun açık bir göstergesidir.

EY DAMARLARINDAKİ ASİL KANDAN HABERDAR OLAN TÜRK MİLLETİ!!!
ŞİMDİ TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNE SARILMANIN, ONU YÜCELTMENİN TAM VAKTİ. ATATÜRK’ÜN EMANET ETTİĞİ CUMHURİYETİ YAŞATABİLMENİN TEK YOLU MİLLİYETÇİLİKTİR.

“HİÇBİR MİLLET YOKTUR Kİ İSTİKLALİNİ BAŞKA MİLLETLER SAĞLASIN.” HEPİNİZİ İSTİKLALİMİZİ KURTARMAYA ÇAĞIRIYOR, BU KUTLU DAVADA HEPİNİZE BAŞARILAR DİLİYORUM.
ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
ALLAH TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN!

HÜSNÜ DOĞAN – TÜRKÇÜ CEPHE
AĞUSTOS 2004

Paylaş

Benzer İçerik

Yorum Gönder

Gönder

*

code