24092018Başlıklar:
KARDEŞLİĞİMİZ'İN 14. YILI KUTLU OLSUN!Fırat Reis İçin Gıyabi Cenaze NamazıFırat ÇakıroluUYGUR KARDEŞLERİMİZ TÜRKİYE'YE GELSİN!MERSİN ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI SN. HÜSNÜ DOĞAN'DAN 300 UYGUR TÜRKÜ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA!

TÜRK DİRENİŞİ

Süregelen suskunluğumuzun duruşu malumdur…

Direnişimizin tüm benliğimizi sarmış olduğunu beyan edelim. Sabrımız ve vücudumuz arasındaki engame saf değiştirdi ve bir birliğe dönüştü.
İkinci nesil neferlerin yetiştirilmesi ile geçirdiğimiz sürede, faydalı kişileri bir araya getirme gayretini başarı ile sonuçlandırdık.

Türk devletlerindeki yapılanmamızı yetersiz görsek de doğudaki yükselişimiz Urumçi’ye kadar uzandı. Sosyal medya ile etkileşimli olma zorunluluğunun ardından gördüğümüz fayda bizi mutlu etti. Birçok kıvanç verici nefer ile tanıştık ve muhabbet ettik.

Son zamanlarda DİRENİŞE KATIL başlığı altında davet ettiğimiz yüce milletimizin genç yürekleri bu davete yoğun katılım gösterdiler. Bu bize de ilk günkü, Türkçü Cephe Dergisi etrafında toplandığımız günlerimizi hatırlattı ve dokuz ışığımızı da birden aydınlattı.

Şimdi! Küresel oyuncuların tüm oyunlarını deşifre eden beyinlerimiz direniş için akletmeyi sürdürmekte. Çeşitli siyasi ve hukuki etkileşimlerden uzak teşkilatımız yapısını, özünü koruma kayretini mücadele ile taçlandırmaktadır.

Bilgi kaydı tutulmamakta, kişiler kaydedilmemektedir. Tek gerçeklik; Yüce dinimizi dört bir yana hakim kılma ülküsü ve bu ülküye aşık Türk milletinin yiğit bozkurtları ÜLKÜCÜLER olarak İLAYI KELİMETULLAH’ı gerçekleştirme azmi ve gayretidir.

Sıkça tarafımıza gelen iletilere az da olsa bir cevap niteliğindeki bu açıklamamızın içindeki SES seni çağırıyor!

DİRENİŞE KATIL!

 

Paylaş

Benzer İçerik

"TÜRK DİRENİŞİ" için 1 Yorum

  1. Mustafa Özer dedi ki:

    Kutlu yolumuz bu bizim!

Yorum Gönder

Gönder

*

code