24092018Başlıklar:
KARDEŞLİĞİMİZ'İN 14. YILI KUTLU OLSUN!Fırat Reis İçin Gıyabi Cenaze NamazıFırat ÇakıroluUYGUR KARDEŞLERİMİZ TÜRKİYE'YE GELSİN!MERSİN ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI SN. HÜSNÜ DOĞAN'DAN 300 UYGUR TÜRKÜ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA!

YOLA DÜŞMEK ZAMANI

Merhaba değerli Türkçü Cephe okuyucuları. Allah’ın selamı üzerinize olsun. Türk yaratılmamız gereği yerine getirmemiz gereken bir çok görev var. Türkçü Cephe’de yaşam gereği bu görevler tekrar işlenmeli tunç yüreklere.
Yalnız bizim öncelikli hedefimiz en büyük eksikliği gidermek olmalı. Önce kendi nefsimize tavır almalıyız. Türkçü Cephe’ye kazandırmalıyız kendimizi. Yaratılış güzelliğimizle, tertemiz. Kimsenin ön safları tutmasını bekleyemeyiz. Türkçü hiçbir zaman böyle bir lükse olmadı, olamaz da.
Senin çekinmenle üç kıtadan kan düştü izine, senin Hak adına kurduğun düzene muhtaç dünya. Yüce Yardan sana bahşederken bu özelliği, kutlu sorumluluklar kıldı boynuna.
Bu görev senin; önce sen düşüneceksin. Unutma yalnızsın, başka bir millet yok, dur diyecek haksızlığa. Sen bekleniyorsun! Boşuna bekleme!…

Beklemek
Beklenirken beklemek
Bir bozkurt gözetmek ufukta
Gözümüzü kurutan
Yelemizi savuran rüzgara inat
Bir iz aramak çevremizde
Peşine düşmek için
Bıraktığımız izden habersiz..

Ey! Gençlik, Sen Türk olanı
Sensin Yaradan’ın kılıcı
Seni beklerken tüm ezilmişlik
Sen bekleme
Atatürk misali
Öne düşmek yerine!…

AHMET YALDIZ – TÜRKÇÜ CEPHE
AĞUSTOS 2004

Paylaş

Benzer İçerik

Yorum Gönder

Gönder

*

code